
Сальник распредвала, ELRING 290.710
283 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290.710
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник распредвала
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 290.710 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, УАЗ, Opel, Lancia, Honda, Fiat, Ford, Kia |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Brera, Jazz, Palio, Stilo, Ypsilon, 500l, 159, Punto, CR-Z, Linea, City, 500 C, Tipo, Lublin, Hunter, Civic, 4C, Grande Punto, Spider, Combo, 500, MiTo, Ceres, 500C / 595C / 695C, Besta, Fiorino, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴


