
Сальник, колінчастий вал, ELRING 903.070
333 ₴
- Готово до відправки
- Код: 903.070
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 903.070 |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Toyota, Nissan, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Impreza, WRX, Levorg, Outback, XV, Pathfinder, Cabstar, Legacy, Primera, Pick Up, Forester, NT400, Almera, BRZ, Murano, GT 86, Navara, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

