
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986424558
1 151 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424558
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424558 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 150.4 мм |
| Висота | 58.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.4 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Puma, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 151 ₴










