
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P012
633 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P012
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P012 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 71.3 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | J5, Ducato, AR 6, C25, C35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633 ₴


