Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P098 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 66.4 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Croma, Thema, Delta, Prisma |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴



