
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P325
756 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P325
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P325 |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 129.8 мм |
| Висота | 56.7 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴


