
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P102
556 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P102
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P102 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота | 63 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 89.9 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Yugo, Tempra, Dedra, Uno |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴


