
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P599
510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P599
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P599 |
| Виробник | LPR |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.3 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Astra, Tigra, Lanos, Corsa, Kadett, Sens, Vectra, Nexia, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴


