Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P453 |
| Ширина | 156.4 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 74.2 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832 ₴



