Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P439 |
| Висота | 54.5 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴



