
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P445
839 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P445
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P445 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 55.6 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Lublin, Safrane, 25, Scenic, Sport Spider, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴


