Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P482 |
| Товщина | 18.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 138.8 мм |
| Висота | 71.7 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴



