
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P461
917 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P461
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P461 |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Contour, Mondeo, Scorpio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴


