Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P471 |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.4 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Contour, Mondeo, Scorpio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴



