
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P494
959 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P494
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P494 |
| Товщина | 19.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 64.1 мм |
| Ширина | 159.9 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴


