Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P452 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 67.7 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697 ₴



