
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P492
920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P492
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P492 |
| Ширина | 109.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 74.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴


