Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P465 |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.4 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra, Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴



