
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, DELPHI LP2081
1 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP2081
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP2081 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Seat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Astra, Cascada, Zafira, 9-5, 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴






