Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC44243 |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴



