
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADC44250
1 046 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC44250
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC44250 |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L200, Lancer, Space Wagon, Space Runner, 4007, Galant, C-Crosser, Outlander, Eclipse, Pajero, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴


