
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADC44267
1 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC44267
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC44267 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Volvo, Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, V40, S40, Carisma, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴


