Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG04205 |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Musso, Sonata, Elantra, Korando, Matrix |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴



