Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG042154 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Rio, i40, Carens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴


