
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADG04232
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG04232
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG04232 |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 13.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Lantra, Coupe, Matrix |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴


