
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADH24275
1 567 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADH24275
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADH24275 |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 567 ₴

