
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADH24280
1 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADH24280
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADH24280 |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, RDX, CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴

