
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADJ134219
973 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADJ134219
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADJ134219 |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Galaxy, Kuga |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴


