
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADM542106
1 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADM542106
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADM542106 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴


