
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADN142177
1 075 ₴
- Немає в наявності
- Код: ADN142177
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN142177 |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Leaf, Qashqai, Koleos, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴

