
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADT34280
902 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT34280
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT34280 |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Pajero, FJ Cruiser, 4Runner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴


