
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADA104218
1 446 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA104218
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADA104218 |
| Довжина | 141 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 446 ₴

