
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADV184206
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADV184206
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADV184206 |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Lancia, Fiat, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, DS3, Jetta, 307, 308, Octavia, C3, C4, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, A1, A3, A4, 207, A6, A8, TT, Golf, Roomster, Ulysse, Altea, Cordoba, Corrado, New Beetle, Scirocco, Galaxy, A2, Ibiza, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴


