
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986494554
1 516 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494554
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494554 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 44.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 45.3 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 516 ₴







