
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986494695
1 547 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494695
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494695 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 61.9 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Grand C4 Spacetourer, Berlingo, C4, Partner, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 547 ₴







