
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986495250
961 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986495250
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986495250 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 104.9 мм |
| Висота | 42.6 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 961 ₴







