
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, MEYLE 025 234 0220
1 244 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 234 0220
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MEYLE-ORIGINAL Quality
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 234 0220 |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.7 мм |
| Товщина | 20.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, 9-3X, Zafira, Croma, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244 ₴



