
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, MEYLE 025 235 8216
1 068 ₴
- Немає в наявності
- Код: 025 235 8216
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
MEYLE-ORIGINAL Quality
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 235 8216 |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина внутрішньої накладки | 111.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 91 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 44.9 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Flavia, C-Crosser, Outlander, Pajero, Sebring, 4007, 4008, Patriot, Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068 ₴



