
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, MEYLE 025 240 1416/W
1 046 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 240 1416/W
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MEYLE-ORIGINAL Quality
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 240 1416/W |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина внутрішньої накладки | 85.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 40.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 35.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Lancer, Caliber, Avenger, Outlander, Sebring, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴



