
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, MEYLE 025 243 3219/W
1 576 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 243 3219/W
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MEYLE-ORIGINAL Quality
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 243 3219/W |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 21.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Alhambra, Tiguan, Q3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 576 ₴



