
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-2762.2
3 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-2762.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-2762.2 |
| Ширина | 192.7 мм |
| Висота | 72.2 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴



