
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-3852.2
3 151 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-3852.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-3852.2 |
| Ширина | 165.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 79.5 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 151 ₴



