
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-4826.2
2 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-4826.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-4826.2 |
| Ширина | 163.1 мм |
| Висота | 67.1 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴



