
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-5716.2
2 021 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-5716.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-5716.2 |
| Ширина | 137.3 мм |
| Висота | 54.4 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiida, SX4, G, Juke, Pulsar, Teana, Sentra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 021 ₴



