
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-5753.2
2 647 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-5753.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-5753.2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 151.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 647 ₴



