
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-5778.2
2 225 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-5778.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-5778.2 |
| Ширина | 157 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | EX, G, Murano, Pathfinder, Navara, Qashqai, M37, Koleos, M45, QX50, Q60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 225 ₴



