
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-5843.2
1 291 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-5843.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-5843.2 |
| Ширина | 105.5 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Товщина | 14.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Quest, Juke, Q50, Koleos, Pathfinder, QX60, Pulsar, Teana, Qashqai, JX SUV, Elgrand, Tiida, EX, G, Leaf, Grand Vitara, M37, QX50, Q60, Murano, Sentra, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291 ₴



