
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-7196.2
1 928 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-7196.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-7196.2 |
| Ширина | 156.3 мм |
| Висота | 64.8 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 928 ₴



