
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-7201.2
3 836 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-7201.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-7201.2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 72.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 72.9 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 836 ₴



