
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-7228.2
2 493 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-7228.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-7228.2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Galaxy, Range Rover Evoque |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 493 ₴



